Adam Nawałka przed spotkaniem z Danią: to od nas zależy, jak będzie...

Adam Nawałka przed spotkaniem z Danią: to od nas zależy, jak będzie wyglądał ten mecz

1004
0
PODZIEL SIĘ

Trener reprezentacji Polski Adam Nawałka podkreślił na dzień przed meczem z Danią, że najbliższy rywal naszej drużyny to mocny zespół, ale Polacy wierzą w swoje możliwości. Zdaniem trenera, nasza drużyna ma wiele atutów i będzie je chciała wykorzystać w meczu z Duńczykami. Nawałka podkreślił, że ma przygotowany plan na spotkania z Danią i Armenią i ma nadzieję, że jego piłkarze go zrealizują.

Szkoleniowiec zauważył, że w Kazachstanie wszystko przebiegało dobrze w pierwszej połowie meczu, kiedy nasi piłkarze prowadzili 2:0. Później wkradła się jednak dekoncentracja. Tego trzeba uniknąć w kolejnych spotkaniach.

Teraz, zdaniem naszego trenera, drużyna po dokładnej i bardzo szczegółowej analizie meczu z Kazachstanem wyciągnęła odpowiednie wnioski. Powinna zagrać lepiej w spotkaniu z trudnym i będącym ostatnio w dobrej formie przeciwnikiem. Jak uważa jednak Nawałka, wszystko zweryfikuje boisko.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Szkoleniowiec naszej kadry podkreślił też, że jego piłkarze są w coraz lepszej formie przed zbliżającymi się spotkaniami z Danią i Armenią. Nawałka jest zadowolony z ostatniego zgrupowania. Zawodnicy zregenerowali się po ostatnich tygodniach gry w klubach, a jednocześnie dobrze przygotowali się do meczu z Danią. Na bieżąco otrzymywali informacje o grze naszych najbliższych rywali.

Trener odniósł się także do pytań o stan zdrowia Michała Pazdana. Stwierdził, że nasz środkowy obrońca weźmie udział w treningu kadry, a po nim szkoleniowiec zdecyduje, czy zagra w sobotę z Danią. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji naszego szkoleniowca.

Podczas konferencji prasowej poruszono także kwestię dachu na PGE Stadionie Narodowym. O jego ewentualnym zamknięciu ma zdecydować delegat UEFA w sobotę o godz. 10.30.

B. P.

Źródła: www.sport.interia.pl, www.laczynaspilka.pl

Zdjęcie: www.pl.wikipedia.org

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS