Lewandowski, Piszczek i Glik nie zagrają ze Słowenią!

Lewandowski, Piszczek i Glik nie zagrają ze Słowenią!

1409
0
PODZIEL SIĘ

W piątek piłkarze reprezentacji Polski efektownym zwycięstwem 3:0 nad Rumunią zakończyli tegoroczne zmagania w eliminacjach do mistrzostw świata 2018. Już teraz wiadomo, że biało-czerwoni zimę spędzą na pierwszym miejscu w tabeli. Oficjalne zakończenie roku dla kadry Adama Nawałki będzie miało jednak miejsce w poniedziałek, kiedy we Wrocławiu zagra ona ze Słowenią. W tym meczu zabraknie jednak największych gwiazd naszej drużyny.

Na antenie TVN24 rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski poinformował, że przeciwko Słowenii zabraknie trzech podstawowych graczy: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Kamila Glika. Cała trójka po znakomitym występie z Rumunią otrzyma więcej czasu wolnego.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

– Zapadła już decyzja, że trzech piłkarzy opuści zgrupowanie. Zapadła już decyzja, że trzech piłkarzy opuści zgrupowanie – powiedział Jakub Kwiatkowski. – Jest to Rober Lewandowski, Kamil Glik i Łukasz Piszczek. Tych trzech zawodników bardzo dużo meczów rozgrywa w swoich klubach, praktycznie co trzy dni. Ta intensywność meczów jest bardzo duża – cytuje słowa rzecznika PZPN portal tvn24.pl.

Pozostali zawodnicy, w tym Kamil Grosicki, który strzelił jedną z bramek w spotkaniu z Rumunią, będą do dyspozycji selekcjonera. Należy się jednak spodziewać, że trener Nawałka da szansę zawodnikom, którzy w czasie eliminacji grali mniej albo wcale. Dzięki temu powinna otworzyć się szansa na pokazanie swojej przydatności dla Łukasza Teodorczyka, Kamila Wilczka, Bartosza Kapustki czy Pawła Wszołka.

Mecz Polska – Słowenia zostanie rozegrany w najbliższy poniedziałek na stadionie we Wrocławiu. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45.

* Fotografia pochodzi ze strony se.pl.

MM

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS