Memy po awansie Polski na mundial w Rosji!

3068
0
PODZIEL SIĘ

W niedzielny wieczór reprezentacja Polski pokonała Czarnogórę 4:2 i zapewniła sobie awans do mistrzostw świata 2018. Po meczu biało-czerwoni rozpoczęli świętowanie, a internauci… tworzenie okolicznościowych memów. Specjalnie dla Czytelników naszego portalu wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem obrazki, które pojawiły się w sieci.

Niedzielna potyczka dostarczyła kibicom wiele emocji. Spotkanie świetnie ułożyło się dla kadrowiczów trenera Adama Nawałki, bo już w 6. minucie gola strzelił Krzysztof Mączyński. Po 10 kolejnych minutach było już 2:0. Wtedy dobre podanie od Roberta Lewandowskiego wykorzystał Kamil Grosicki. Do końca pierwszej odsłony wynik nie uległ zmianie.

Wydawało się, że po przerwie biało-czerwoni będą kontrolowali sytuację na boisku, a może nawet dołożą kolejne bramki. Tymczasem nasi zawodnicy oddali pole rywalom, a ci zdołali to wykorzystać i wyrównali stan meczu na 2:2. Najpierw gola zdobył Stefan Mugosa, a następnie Zargo Tomasević.

Czarnogórcy nie byli jednak konsekwentni i w dwie minuty popełnili mnóstwo błędów, za które zapłacili stratą dwóch bramek. W 85. minucie gola na 3:2 strzelił Lewandowski, a na 4:2 podwyższył… obrońca gości, Filip Stojković, który pokonał własnego golkipera.

Po spotkaniu internauci tworzący memy skupili się nie tylko na boiskowych wydarzeniach, ale również na tym, co działo się poza boiskiem. Dlatego też w efektach ich twórczości nie mogło zabraknąć chociażby Tomasza Hajty i Mateusza Borka – duetu, który komentował eliminacyjne spotkania biało-czerwonych. Podczas mundialu tych dwóch panów prawdopodobnie nie usłyszymy, ponieważ prawa do transmisji mistrzostw świata ma Telewizja Polska.

Poniżej prezentujemy zabawne memy, które pochodzą ze strony sportowememy.pl.