Memy po meczu Polska – Dania. Zobacz najlepsze!

2621
0
PODZIEL SIĘ

Chyba wszyscy zdążyli już przywyknąć do tego, że po najciekawszych i najbardziej interesujących wydarzeniach internauci tworzą różnego rodzaju memy. Nie inaczej było po meczu eliminacji mistrzostw świata, w którym Polska pokonała reprezentacją Danii 3:2. Specjalnie dla Was wybraliśmy kilka najlepszych naszym zdaniem memów po tym meczu.

Polska sobotni mecz rozpoczęła bardzo dobrze. Po pierwszej połowie biało-czerwoni prowadzili 2:0, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Robert Lewandowski. Po zmianie stron gospodarze dołożyli trzecie trafienie (również za sprawą Lewandowskiego) i wówczas wydawało się, że Duńczycy im nie zagrożą. Stało się jednak inaczej. Wróciły demony przeszłości ze spotkania z Kazachstanem, kiedy Polska również spokojnie prowadziła, ale zgotowała sobie dreszczowiec, po którym ostatecznie zremisowała 2:2.

Z Danią czarny scenariusz się nie ziścił, ale kibice drżeli o wynik do ostatniej chwili. Wszystko dlatego, że w 49. minucie samobójczego gola zdobył Kamil Glik, a dwadzieścia minut później na 3:2 trafił Yussuf Poulsen. Ostatecznie jednak biało-czerwoni zdobyli komplet punktów.

Poniżej prezentujemy wybrane memy po meczu Polska – Dania (memy pochodzą ze strony: sportowememy.pl):