Pazdan nie zagra z Armenią. Obrońca opuścił zgrupowanie

Pazdan nie zagra z Armenią. Obrońca opuścił zgrupowanie

978
0
PODZIEL SIĘ

Jeżeli ktokolwiek liczył na to, że Michał Pazdan pomoże reprezentacji Polski w najbliższym meczu eliminacji do mistrzostw świata z Armenią, to się mylił. Piłkarz warszawskiej Legii, który zmaga się z urazem barku we wtorek na pewno jednak nie zagra. Dzisiaj zawodnik opuścił zgrupowanie polskiej kadry – donoszą dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Już sam udział Pazdana w zgrupowaniu reprezentacji Polski mógł być dla niektórych małym zaskoczeniem. Środkowy obrońca na problemy zdrowotne narzekał bowiem już dużo wcześniej i wiele wskazywało na to, że nie zdąży dojść do pełnej sprawności na eliminacyjne spotkania. Po badaniach była jednak nadzieja, że piłkarz będzie gotowy do gry i dlatego selekcjoner Adam Nawałka zdecydował się go powołać.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Pazdan nie zdążył wyleczyć się na mecz z Danią (wygrany przez Polskę 3:2), a w niedzielę po południu okazało się, że nie pomoże kolegom również we wtorkowy wieczór, kiedy biało-czerwoni zmierzą się z Armenią. Najprawdopodobniej zatem duet środkowych obrońców w tym spotkaniu ponownie będą tworzyli Kamil Glik i Thiago Cionek.

* Fotografia pochodzi ze strony polskieradio.pl.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS