Milik rozpoczął rehabilitację i… już trenuje z piłką!

Milik rozpoczął rehabilitację i… już trenuje z piłką! [WIDEO]

2007
0
PODZIEL SIĘ

Arkadiusz Milik ma już za sobą operację kontuzjowanego kolana. Polak opuścił już nawet klinikę, w której przechodził zabieg i od razu rozpoczął rehabilitację. Co więcej, piłkarz SSC Napoli pokazał, że jest w stanie odgrywać piłkę. Oczywiście nie kontuzjowaną lewą, ale zdrową, prawą nogą. Niemniej jednak opublikowany na koncie włoskiego klubu na Twitterze filmik daje podstawy do tego, by z optymizmem patrzeć na etap rehabilitacji polskiego napastnika.

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

Milik doznał kontuzji zerwania więzadeł w lewym kolanie podczas sobotniego meczu eliminacji do mistrzostw świata 2018, w którym Polska mierzyła się z Danią. Dzień po spotkaniu grający na co dzień w Napoli zawodnik był już we Włoszech i przygotowywał się do zabiegu, który przeszedł na początku tygodnia. Według doniesień włoskich mediów operacja przebiegła bez problemów, dzięki czemu Polak szybko mógł rozpocząć rehabilitację.

Dzisiaj na oficjalnym koncie klubu z Neapolu na platformie Twitter opublikowano materiały z rehabilitacji naszego snajpera. Największe zainteresowanie wzbudził film, na którym Milik odgrywa piłkę prawą nogą, ale cały ciężar ciała opiera na operowanej niedawno lewej nodze. Miateriał wideo udostępniamy poniżej.

Jeszcze zanim w sieci pojawił się filmik z Milikem w roli głównej, na Twitterze znalazło się zdjęcie piłkarza pod którym znalazł się cytat: „Wracam do Neapolu i od razu rozpoczynam pracę. Dziękuję wam za całą miłość i wsparcie“.

* Fotografia pochodzi ze strony Facebook.com/konto SSC Napoli.

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS