Zakłady na Euro 2021. Typy, kursy i zakłady specjalne na Mistrzostwa Europy

Zakłady na Euro 2021. Typy, kursy i zakłady specjalne na Mistrzostwa Europy

385
0
PODZIEL SIĘ

W tym momencie już powinno trwać, a my w normalnych warunkach siedzielibyśmy przed telewizorami i emocjonowali się meczami. Euro 2020 zostało przeniesione na przyszły rok przez pandemię koronawirusa, która całkowicie pokrzyżowała piłkarski kalendarz. Nie znamy jeszcze pełnej listy uczestników, ale jest ona na tyle wystarczająca, aby bukmacherzy stworzyli już pierwsze kursy i możliwości zakładów na te mistrzostwa. Duże imprezy znacznie popularyzują zakłady bukmacherskie, ale zazwyczaj ma to miejsce w latach parzystych, kiedy to ma miejsce mundial lub Euro. Rok 2021 będzie pierwszym nieparzystym, w którym odbędą się tak prestiżowe rozgrywki międzynarodowe. To doskonała szansa, aby sprawić by były one wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Sporego zarobku.

Bukmacherzy i kursy na Euro 2021 w gotowości

Mimo że turniej został przełożony, póki co przewidywania bukmacherów pozostają niezmienne. Do przyszłych wakacji może się jeszcze wiele zmienić, więc jeśli wykażecie się znajomością środowiska i umiejętnością przewidywania, możecie się znacznie wzbogacić. U najepszych bukmacherów możecie znaleźć kursy np. dotyczące zwycięzcy całego turnieju. Bukmacher STS ma taki zakład w swojej ofercie. Można więc wykorzystać oferowany przez STS kod promocyjny i założyć się bez ryzyka o to kto zdobędzie mistrzostwo Europy! Oprócz tego kursy na Euro 2021 są przygotowane na wiele innych zdarzeń.

Faworyci mistrzostw

Wśród najczęściej wymienianych reprezentacji w kontekście zdobycia pucharu Europy, znajdują się największe drużyny. Mówi się przede wszystkim o Anglii, Francji i Belgii, ale nie wolno zapominać o światowych potentatach, czyli Niemcach, Włochach, Holendrach i Hiszpanach. Te ekipy niezależnie od momentu rozgrywania turnieju, będą mieć naprawdę mocną kadrę i na pewno zajdą najdalej ze wszystkich uczestników. Trudno odgadnąć, który z tych gigantów sięgnie po najważniejsze trofeum na Starym Kontynencie, więc kursy są bardzo wysokie i warto się nimi zainteresować.

Zwycięzcy grup

Jeszcze nie wszystkie są w komplecie, ale już teraz możemy obstawić kto zajmie pierwsze miejsce w poszczególnych grupach. Najciekawiej mogą wyglądać kursy na to zdarzenie w grupach B i F, gdzie zagrają zespoły o podobnym potencjale. Przykładowo w grupie B mamy Belgię, Danię, Rosję i Finlandię, zaś w grupie F, póki co znajdują się Niemcy, Francja i Portugalia. Wiadomo, że ktokolwiek do nich nie dołączy, będzie to grupa śmierci, a zwycięzcę grupy trudno będzie wytypować.

Wynik reprezentacji Polski

Oczywiście przed samym turniejem nie zabraknie groteskowego już pompowania balonika. Przed każdą wielką imprezą kibice i eksperci dywagują na temat tego, jak daleko zajdzie polska reprezentacja na danym turnieju i czy ma szansę na osiągnięcie czegoś wyjątkowego. Najczęściej dywagacje kończą się wraz z drugim meczem fazy grupowej, ale patrząc przez pryzmat Euro 2016, może i tym razem się nam poszczęści i awansujemy do drabinki pucharowej. Zaznaczmy, że ponad połowa ekip na Euro 2021 będzie niżej notowana od Polski, więc być może awans do kolejnej rundy nie jest niemożliwy. Kto wie? Może układ zespołów w późniejszym etapie będzie na tyle korzystny, że Lewy i spółka zawędrują wysoko.

Król strzelców

Skoro już o Lewandowskim mowa, to na wielkich turniejach zawsze można także typować zwycięzców nagród indywidualnych. Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że dobry występ naszego orła będzie kluczem do zadowalającego występu całej reprezentacji. Jednak czy będzie on w stanie sięgnąć po koronę króla strzelców? Konkurencja jest ogromna i wydaje się, że trudno będzie osiągnąć ten cel. Na tę statuetkę czają się bowiem także Harry Kane, Romelu Lukaku czy Kylian Mbappe. Poza nimi wymienia się także Antoine Griezmanna, Raheema Sterlinga i oczywiście Cristiano Ronaldo. Pod tym względem również zapowiada się wyrównana i ciekawa walka.

Brak awansu z grupy

Zagraniczni bukmacherzy włączają do swoich ofert także zakłady dotyczące drużyn, które nie będą w stanie wyjść ze swoich grup. Popularny jest zakład na to, że nasi południowi sąsiedzi, Czesi, nie będą w stanie awansować. Na ten moment mają w grupie Anglię oraz Chorwację, czyli wicemistrzów świata. Bukmacherzy są podzieleni, więc kurs na to zdarzenie prezentuje się całkiem okazale, bo wynosi 1.85. Z kolei na to, że kadra Jerzego Brzęczka odpadnie już po fazie grupowej, bukmacherzy proponują kurs 2.50.

Kto pojedzie na Euro?

Zanim jednak dojdzie do samych mistrzostw, czekają nas baraże o awans. Jeszcze 12 reprezentacji ma szansę dostać się na finałową imprezę, ale ostatecznie tylko 4 z nich zagrają na Euro 2021. Przykładowo Polska oprócz Hiszpanii i Szwecji, może jeszcze trafić na kogoś z dywizji B tj. Bośnię, Słowację, Irlandię lub Irlandię Płn. Ciekawy kurs na mecze barażowe proponują polscy bukmacherzy, tacy jak STS czy Fortuna. Za to że kadra Islandii wygra swoją dywizję, płacą 2.75. Patrząc na to, że zagrają z Rumunią, a potem z kimś z dwójki Bułgaria – Węgry, chyba bylibyśmy skłonni się ku temu przychylić. Trzeba pamiętać, że w barażach grają ze sobą drużyny o podobnym potencjale, więc kursy na poszczególne zespoły będą wysokie zarówno w STS-ie, jak i w Fortunie.

Typy na Euro 2021

Jeżeli szukasz dobrych typów na Mistrzostwa Europy w 2021 roku, to doskonale trafiłeś. Niektóre kursy na zakłady są mocno zaniżone, a z kolei część wydaje się być niedoceniana. Przykładowo wygrana Anglików w całym turnieju jest według bukmacherów najbardziej prawdopodobna, a eksperci nie wymieniają ich w gronie faworytów. Trzy niżej notowane u bukmacherów zespoły są poważniejszymi kandydatami do ostatecznego triumfu. Przede wszystkim mistrzowie świata, czyli Francuzi, ale też drużyny, którym nieszczególnie wyszła ostatnia wielka impreza, ale zazwyczaj zachodzą bardzo daleko – Hiszpania i Niemcy. Typując którąś z tych trzech drużyn można znacznie poprawić swoje finanse. Na Francji można wzbogacić się niemal sześciokrotnie, a na Hiszpanach lub Niemcach nawet dziewięciokrotnie.

Oczywiście im bliżej mistrzostw, tym bardziej dokładną analizę będzie można przeprowadzić, więc na razie są to zwykłe przypuszczenie. Jednak warto pamiętać, że niekiedy postawienie na własne przeczucie, może okazać się najbardziej odpowiednie i w tym przypadku też najbardziej dochodowe. Tu możemy upatrywać swojej szansy w zakładach bukmacherskich. Jeszcze mało kto cokolwiek wie na temat przyszłorocznych mistrzostw, więc zakład długoterminowy może się okazać bardzo opłacalny. Warto więc przejrzeć ofertę legalnych bukmacherów i ocenić kto może dobrze wypaść w trakcie mistrzostw. Być może pieniądze, które postawimy dziś, zaprocentują w przyszłości i za rok wypłacimy ich znacznie więcej.