Gdzie oglądać mecz Polska – Armenia w telewizji i internecie?

Gdzie oglądać mecz Polska – Armenia w telewizji i internecie?

1162
0
PODZIEL SIĘ

We wtorek (11.10.2016r.) dokładnie o godzinie 20:45 piłkarze reprezentacji Polski rozpoczną walkę w trzecim spotkaniu fazy grupowej eliminacji do mistrzostw świata 2018. Podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zmierzą się z ostatnią w grupie reprezentacją Armenii. Kibice, którzy nie będą obecni na PGE Narodowym w Warszawie mogą oglądać mecz Polska – Armenia na żywo w telewizji i online w internecie.

Podobnie, jak w przypadku meczu Polska – Dania, kibice nie mają co liczyć na transmisję spotkania w Telewizji Polskiej. Ani TVP 1 ani TVP 2 nie mają praw do pokzywania potyczki z Armenią. Nie oznacza to jednak, że nie będzie można obejrzeć wtorkowej rywalizacji na otwartym kanale telewizyjnym. Od godziny 20:45 mecz Polska – Armenia na żywo będzie pokazywany na kanale Polsat. Wcześniej, bo o godzinie 20:05 rozpocznie się specjalne przedmeczowe studio.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Platforma Cyfrowego Polsatu przygotowała również transmisję spotkania na kodowanym kanale Polsat Sport. Tam już o godzinie 18:00 eksperci będą rozmawiać na temat dzisiejszego spotkania, a od godziny 20:45 rozpocznie się relacja z PGE Narodowego w Warszawie.

Jak zawsze fani będą mogli oglądać mecze eliminacji do mistrzostw świata na żywo w internecie. Online mecz Armenia – Polska będzie można śledzić TUTAJ. W internecie będą dostępne również transmisje studia przed wieczornym spotkaniem.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS