Gdzie oglądać mecz Polska – Dania na żywo w TV i internecie?

Gdzie oglądać mecz Polska – Dania na żywo w TV i internecie?

1901
0
PODZIEL SIĘ

Już w sobotę (08.10.2016r.) polskich kibiców piłkarskich czekają kolejne emocje związane z występem reprezentacji Polski. Dokładnie o godzinie 20:45 rozpocznie się drugi mecz biało-czerwonych w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które w 2018 roku zostaną rozegrane w Rosji. Tym razem podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się z Danią. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie będzie można oglądać mecz Polska – Dania na żywo w telewizji oraz online w internecie.

Mecz Dania – Polska w eliminacjach do mistrzostw świata 2018 będzie można oglądać w telewizji na kanałach Cyfrowego Polsatu. Platforma ta będzie transmitowała to spotkanie zarówno na otwartym kanale Polsatu, jak i na kodowanym kanale Polsat Sport. Jeśli chodzi o Polsat, to dokładnie o godzinie 20:05 rozpocznie się transmisja przedmeczowego studia, a od 20:45 pokazywany będzie na żywo mecz Polska – Dania. Z kolei na kanale Polsat Sport studio piłkarskie rozpocznie się już o godzinie 18:00.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Jak zawsze mecze piłkarskie można będzie oglądać online w internecie. Mecz Polska – Dania na żywo w internecie będzie dostępny całkowicie za darmo, a jego transmisja rozpocznie się około godziny 20:40. Wtedy będzie miało miejsce odegranie hymnów państwowych, po których piłkarze – dokładnie o godzinie 20:45 – rozpoczną rywalizację o eliminacyjne punkty. Spotkanie Polaków z Duńczykami możecie obejrzeć TUTAJ.

Po pierwszej kolejce fazy grupowej Polska ma na koncie jeden punkt (remis 2:2 z Kazachstanem), a Dania trzy (wygrana 1:0 z Andorą).

* Fotografia pochodzi ze strony sport.se.pl.

MM

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS