Kadra zaczyna zgrupowanie. Sprawdź plan Polaków na najbliższe dni!

Kadra zaczyna zgrupowanie. Sprawdź plan Polaków na najbliższe dni!

1760
0
PODZIEL SIĘ

Już dzisiaj reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpocznie zgrupowanie przed meczami z Rumunią (eliminacje do mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku) i Słowenią (mecz towarzyski). W poniedziałek biało-czerwoni do godzin wieczornych będą zjeżdżali do hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. W kolejnych dniach czekają ich treningi, a w czwartek wylot do Bukaresztu.

Według harmonogramu Polskiego Związku Piłki Nożnej, polscy zawodnicy dzisiaj w hotelu zameldują się do godziny 19:30. Na ten dzień nie przewidziano treningów, a jedynymi obowiązkami piłkarzy będą rozmowy z mediami. Na wtorek na godzinę 13:45 przewidziano konferencję prasową, a od 17:30 podopieczni trenera Nawałki będą ćwiczyli na stadionie Polonii Warszawa. Przed kwadrans trening będzie otwarty dla przedstawicieli mediów.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

W środę kadrowicze odbędą trening rano, ale dziennikarze nie będą mieli na niego wstępu. Będą to zarazem ostatnie ćwiczenia piłkarskie przed wylotem do Bukaresztu, który zaplanowano na czwartek (godz. 10:30). Po przylocie do Rumunii biało-czerwoni będą do dyspozycji mediów, a od 17:45 będą trenować na Arenie Narodowej, gdzie w piątek zmierzą się z drużyną gospodarzy (start o godz. 21:45 czasu lokalnego; 20:45 czasu polskiego).

Po meczu eliminacyjnym Polacy pozostaną w Bukareszcie do soboty. Przed południem czarterem udadzą się do Wrocławia, gdzie w poniedziałek zagrają towarzysko ze Słowenią.

* Fotografia pochodzi ze strony newsrm.tv.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS