Polska zremisowała ze Słowenią. Kolejna porcja pomeczowych memów!

1649
0
PODZIEL SIĘ

Piłkarze reprezentacji Polski remisem 1:1 ze Słowenią zakończyli międzynarodowe występy w 2016 roku. Taki wynik poniedziałkowego spotkania oznacza, że biało-czerwoni mogą pochwalić się tym, że tej jesieni nie zanotowali żadnej porażki. Wcześniej bowiem w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018 zanotowali remis z Kazachstanem oraz odnieśli zwycięstwa nad Danią, Armenią i Rumunią. Po dzisiejszym spotkaniu internauci dostarczyli kolejną porcję memów. Dla Was wybraliśmy najlepsze z nich!

W poniedziałek na boisku stadionu we Wrocławiu zabrakło największych gwiazd kadry Adama Nawałki. Szkoleniowiec biało-czerwonych postanowił dać odpocząć Robertowi Lewandowskiemu, Łukaszowi Piszczkowi i Kamilowi Glikowi. Cała trójka nie była w ogóle brana pod uwagę przy ustalaniu składu na Słowenię. Szansę pokazania swoich umiejętności mieli natomiast zmiennicy.

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

Sprawdzian dublerów wypadł przeciętnie. Na tle również pół-rezerwowej Słowenii gospodarze potyczki prezentowali się dosyć bezbarwnie. W 24. minucie to goście cieszyli się z prowadzenia 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego defensywę Polski zaskoczył
Miha Mevlja. W drugiej odsłonie na boisku pojawili się m.in. Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki, co znacząco wpłynęło na poprawę gry naszego zespołu. Biało-czerwonym udało się wyrównać w 80. minucie. Wtedy wynik meczu na 1:1 ustalił Łukasz Teodorczyk.

Poniedziałkowy mecz był pokazywany w TVP, a komentował go Dariusz Szpakowski. Jego osoba często przewija się w pomeczowych memach. Internauci w swojej twórczości nawiązywali też do absencji Lewandowskiego.

Poniżej prezentujemy wybrane memy po meczu Rumunia – Polska (memy pochodzą ze strony: sportowememy.pl):