Teodorczyk i Wilczek znów skuteczni w swoich klubach

1080
0
PODZIEL SIĘ

W minionym tygodniu wielu kadrowiczów Adama Nawałki miało okazję rozegrać kolejne spotkania w swoich klubach. Biało-czerwoni najpierw grali w europejskich pucharach, a w weekend mierzyli się w konfrontacjach ligowych. Skuteczności nie tracą Łukasz Teodorczyk i Kamil Wilczek.

Teodorczyk trafił już w spotkaniu Ligi Europejskiej przeciwko azerskiej drużynie Qabala. Polak w 94. minucie gry ustalił wyniki meczu na 3:21 dla swojego zespołu, który zapewnił sobie awans do fazy pucharowej tych rozgrywek. W weekend polski napastnik trafił z kolei w bardzo wysoko wygranym meczu Anderlechtu z Royal Excel Mouscron 7:0.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

Kamil Wilczek strzelił bramkę i zaliczył asystę w meczu swojego zespołu – Broendby Kopenhaga z Silkeborgiem. Drużyna ze stolicy Danii wygrała 3:1, a gol Wilczka należy zaliczyć do trafień niezwykłej urody.

Grało też wielu innych Biało-czerwonych. Wśród nich Kamil Glik, który rozegrał całe spotkanie w barwach AS Monaco w prestiżowym starciu z Olympique Marsylia. Klub z Księstwa wygrał aż 4:0.

Michał Pazdan zagrał pełne 90 minut w meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. „Wojskowi” zaliczyli kolejne, ligowe zwycięstwo, triumfując nad zespołem z Wrocławia aż 4:0.

Całe spotkania w swoich zespołach rozegrali też między innymi Łukasz Piszczek, Łukasz Fabiański, Robert Lewandowski, Jacek Góralski, Igor Lewczuk czy Wojciech Szczęsny.