Krychowiak: Dokonaliśmy analizy i wyciągnęliśmy wnioski

Krychowiak: Dokonaliśmy analizy i wyciągnęliśmy wnioski

999
0
PODZIEL SIĘ

– Dokonaliśmy dokładnej analizy meczu z Senegalem i wyciągnęliśmy wnioski – cytuje słowa Grzegorza Krychowiaka portal laczynaspilka.pl. W niedzielę wieczorem okaże się, czy biało-czerwoni będą w stanie zrehabilitować się za fatalny występ przeciwko Senegalowi. Zadanie jest trudne, ponieważ Kolumbia znalazła się w podobnej sytuacji, co nasz zespół, a trzeba pamiętać o tym, że ma w swoich szeregach kilku klasowych zawodników.

Polska defensywa szególną uwagę będzie musiała zwrócić na Jamesa Rodrigueza. Gwiazdor Bayernu Monachium podobno wrócił do pełni sił (przeciwko Japonii nie zagrał) i jest gotowy na walkę w drugim meczu fazy grupowej.

– Cechuje go świetne wyszkolenie techniczne, znakomite czytanie gry, jest naprawdę bardzo groźny. Musimy na niego uważać, ale nie można również zapomnieć o innych zawodnikach. Zrobimy wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej i wygrać. To nasz cel – powiedział na łamach Łączy Nas Piłka pomocnik reprezentacji Polski, Piotr Zieliński.

Dobrą wiadomością dla biało-czerwonych jest ta dotycząca Kamila Glika. Defensor normalnie trenuje z drużyną i wszystko wskazuje na to, że to on zagra na środku obrony w niedzielny wieczór. Po tym, jak zaprezentowała się nasza defensywa przeciwko Senegalowi, zastąpienie Thiago Cionka Glikiem może być to kluczową zmianą w polskiej drużynie.

Mecz Polska – Senegal rozpocznie się dokładnie o godzinie 20:00. Transmisja ze spotkania będzie dostępna w TVP 1 oraz TVP Sport. W tym drugim kanale przedmeczowe studio rozpocznie się już o 16:30.

* Fotografia pochodzi ze strony polskieradio.pl.