Transmisje z mundialu w dniu otwarcia. Kilkugodzinne pasmo w TVP Sport!

Transmisje z mundialu w dniu otwarcia. Kilkugodzinne pasmo w TVP Sport!

1554
0
PODZIEL SIĘ

Na ten dzień piłkarscy kibice czekali bardzo długo. W czwartkowe popołudnie na stadionie Łużniki Arena w Moskwie rozpoczną się piłkarskie mistrzostwa świata. Meczem otwarcia będzie zaplanowana na godzinę 17:00 rywalizacja Rosji z Arabią Saudyjską. Spotkanie poprzedni ceremonia otwarcia. Zarówno mecz, jak i ceremonię będzie można obejrzeć na kanałach Telewizji Polskiej, która posiada prawa do transmisji mundialu. Poza tym na TVP Sport na kibiców czeka wiele godzin analiz i meldunków prosto z Rosji.

Najważniejszą informacją dla kibiców jest to, że Telewizja Polska będzie pokazywała mecze mistrzostw świata na otwartych kanałach – TVP 1 i TVP 2. Spotkania będą poprzedzały krótkie studia, w których wypowiadać się będą dziennikarze i eksperci.

Ci kibice, którzy wolą bardziej rozbudowane analizy powinni wybrać TVP Sport. To właśnie na tym kanale przewidziano wiele godzin na żywo poświęconych stricte mundialowi w Rosji. Już pierwszego dnia właśnie na TVP Sport programy na żywo rozpoczną się tuż po godzinie 14. Dokładnie o godz. 14:05 wystartuje „Prosto z mundialu“, blisko godzinny program będzie medlunkiem reporterów stacji z Soczi, gdzie przebywa reprezentacja Polski.

Od godziny 15:00 wystartuje natomiast studio piłkarskie, następnie zaplanowano transmisję z ceremonii otwarcia (ok. 16:30), a od godziny 17:00 mecz Rosja – Arabia Saudyjska. Po zakończonej rywalizacji ponownie czeka nas studio na żywo. Eksperci będą rozmawiali do około godz. 20:30.

Jeszcze więcej piłki na żywo (tak, to możliwe!) na TVP Sport czeka nad od piątku. W ramówce programowej, która znajduje się na stronie Teleman, transmisje na żywo zaczynają się od wczesnego poranka. W piątek meldunek z Rosji zaplanowano na godzinę 8:00, a w sobotę i niedzielę nawet na 7:30!

Patrząc na to ile godzin transmisji na żywo związanych z mundialem przewidziała Telewizja Polska śmiało można stwierdzić, że na nudę kibice nie powinni narzekać. Wypada mieć tylko nadzieję, że piłkarska reprezentacja Polski będzie grała w tym turnieju dłużej niż tylko w fazie grupowej.

Mundialowe programy na żywo w TVP Sport w dniu otwarcia mundialu (czwartek):

14:05 – Prosto z mundialu (raport z Soczi)
15:00 – Studio piłkarskich mistrzostw świata 2018
16:00 – Studio piłkarskich mistrzostw świata 2018
16:30 – Ceremonia otwarcia piłkarskich mistrzostw świata 2018
16:40 – Studio piłkarskich mistrzostw świata 2018
17:00 – Mecz Rosja – Arabia Saudyjska
19:00 – Studio piłkarskich mistrzostw świata 2018

* Fotografia pochodzi ze strony premiumtimesng.com.